A következő napokban tartós, rendkívüli hőségre számítunk, ezért a hulladékgyűjtést a megszokottnál korábban, már reggel 5 órától megkezdjük. Kollégáink így a legforróbb órák előtt tudják elvégezni a munkájukat, ami a nyári időszakban kiemelten fontos számukra és a biztonságos munkavégzés szempontjából is.
Kérjük, hogy a hulladékgyűjtő edényeket és zsákokat lehetőség szerint már előző este, vagy legkésőbb reggel 5 óráig helyezd ki!
Ezt a gyakorlatot a teljes nyári szezonban szeretnénk fenntartani, hogy a gyűjtés minden nap zökkenőmentesen és biztonságosan történjen. Köszönjük, ha figyelsz erre az apró, de nagyon fontos dologra – ezzel sokat segítesz azoknak, akik a legnagyobb melegben is a települések tisztaságáért dolgoznak.
Ne feledd: ha még nem tetted meg, töltsd le a MiReHu Makuapp mobilalkalmazást (https://mirehu.hu/uj-korszak-hulladekkezelesben-mirehu-makuapp), amely már a gyűjtési napot megelőző napon értesít, így biztosan nem maradsz le a kihelyezésről.
Köszönjük az együttműködésed! Vigyázzunk egymásra a kánikulában is!
