Újra átvesszük a gumiabroncs-hulladékot hulladékudvarainkban

barkoczi.bogla… küldte be időpontban

Címkék

gumi

Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy 2026. június 29. hétfőtől ismét fogadjuk a gumiabroncs-hulladékot a miskolci hulladékudvarokban.

A mobil hulladékudvarokban a gumiabroncs-hulladék átvétele továbbra is szünetel.

Köszönjük a türelmet és megértést az átmeneti szüneteltetés ideje alatt!

Kérjük, a gumiabroncs-hulladék leadása előtt tájékozódjatok a hulladékudvarok átvételi feltételeiről honlapunkon vagy ügyfélszolgálatunkon.