Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy 2026. június 29. hétfőtől ismét fogadjuk a gumiabroncs-hulladékot a miskolci hulladékudvarokban.
A mobil hulladékudvarokban a gumiabroncs-hulladék átvétele továbbra is szünetel.
Köszönjük a türelmet és megértést az átmeneti szüneteltetés ideje alatt!
Kérjük, a gumiabroncs-hulladék leadása előtt tájékozódjatok a hulladékudvarok átvételi feltételeiről honlapunkon vagy ügyfélszolgálatunkon.
